Osłony okienne

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie dostępne na naszym rynku rodzaje osłon okiennych. Najpopularniejsze z nich to:

1. Rolety materiałowe:

Najpopularniejszy system chroniący przed promieniami słonecznymi, ograniczający widoczność pomieszczeń z zewnątrz. Są także estetycznym dodatkiem do wystroju mieszkania. Łatwy oraz intuicyjny system obsługi sprawia, że ich codzienne użytkowanie staje się szybkie i wygodne. Nadają się do każdego typu okien, dlatego jest to jedno z najbardziej popularnych rozwiązań.

2. Rolety dzień – noc:

W tym systemie osłona składa się z naprzemiennie ułożonych, poziomych pasów materiału. Jeden z nich ma postać siatki przepuszczającej promienie słońca. Z kolei drugi ogranicza ich dopływ do pomieszczenia. Zmieniając położenie osłony sprawisz, że fragmenty materiałów będą przesuwały się równolegle do siebie. Kiedy naprzeciwko ustawisz dwa pasy, przezroczysty i nieprzezroczysty – uzyskasz efekt zaciemnienia. Takie rozwiązanie pozwoli Ci operować ilością światła dostającego się do wnętrza, bez konieczności podnoszenia osłony.

3. Żaluzje aluminiowe:

Sterowanie nimi umożliwiają precyzyjne ustawienie pozycji lameli, a tym samym zachowanie odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Płynna regulacja pozwoli Ci osłonić się przed obserwatorami z zewnątrz, nie eliminując dopływu naturalnego światła. Osłony aluminiowe sprawdzą się także w pomieszczeniach wymagających całkowitego lub częściowego zaciemnienia okien. W tym przypadku możesz wybrać system Light Less. Zastosowanie aluminiowej taśmy o niewidocznych otworach, to doskonały sposób na wyeliminowanie refleksów i smug światła, nawet w słoneczne dni. Lamele żaluzji aluminiowych występują w kilku szerokościach: 16, 25 oraz 50 mm. Mogą osłaniać okna różnego typu, również te o nietypowych kształtach. Zastosowanie prowadzenia żyłkowego umożliwi Ci wygodne korzystanie z okien uchylnych. W miejscach trudno dostępnych możesz zastosować sterowanie elektryczne. Będzie również pomocne w budynkach o dużej powierzchni.

4. Żaluzje drewniane i bambusowe:

W naszej kolekcji znajdą Państwo lamele z drewna abachi. Drewno abachi wyróżnia się widoczną fakturą, która ociepla i nadaje elegancji osłanianym pomieszczeniom. Innym stosowanym przez nas gatunkiem drewna jest basswood, drewno azjatyckie. Odznacza się subtelną teksturą – równomierną o delikatnym, prawie niewidocznym wzorze. Dzięki temu drewniane żaluzje poziome basswood z powodzeniem odnajdują się w minimalistycznym designie. Z kolei żaluzje bambusowe to ciekawa alternatywa dla osłon wykonanych z drewna. Wyróżniają się cieńszą budową lameli i mniejszą wagą produktu. Są za to tak samo EKO, jak eleganckie i praktyczne!

5. Żaluzje plisowane:

Plisy okienne to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań osłon okiennych. Plisy rolety plisowane okienne to rozwiązanie nie tylko estetyczne, ale również funkcjonalne i nowoczesne. Bardzo trwałe, przeważnie bezawaryjne, dające możliwość przysłaniania dowolną część okna.